Chcete SB --TU--

Kdyby jste si všimli, že někde není vidět písmo prosím napištemi to,
abych to mohla opravit.

Jinak komentujte, komentujte, všechno komentujte...

Den v Akatsuki

3. ledna 2009 v 13:14 | Mieko |  Den v Akatsuki

Tak abych nás představil.
Jsme Akatsuki, zločinecká organizace ninju. Máme 10 členů, kteří se dělí do týmů po dvou. Já se jmenuji Pein jsem v týmu z Konan a vedu tupetu organizaci. Naším cílem je chytání ocasích démonů. Další členové jsou Itachi, Kisame, Deidara, Sasori, Tobi, Zetsu, Kakuzu a Hidan. Teď se podíváme, jak u nás vypadá den.
"Itachi!"
"Itachi!!!!!"
"Itachi koukej vstávat!!!!!!!!!!" zakřičela Konan na Itachiho, který se rozvaloval na pohovce v obýváku. Bohužel to nezabralo."Tak jo jak chceš, ale jestli nevstaneš, jsi bez snídaně," řekla Konan a odebrala se do kuchyně, připravovat snídani.

Mezitím v jednom z mnoha pokojů"Sasori nebudu ti to opakovat umění je výbuch!" řekl Deidara se zvýšeným tónem.
"Ne, ne a ne umění má přetrvávat, jako moje loutky!!" nenechal se Sasori.
"Ne!"
"Ne!!"
"NE!!!"
"NEE!!!!" řekl jako poslední Sasori a vytvořil tím rvačku."Kluci Deidara a Sasori se perou, uzavírají se sázky. Tak si pospěšte!" křičel Kakuzu na celý dům a začalo shromáždění v obýváku, kde byl nejlepší výhled na onu podívanou."Ach jo kluci vy se nikdy nepoučíte." Zakřičela Konan z kuchyně.
"Konan nekaž nám tu radost a pojď se taky podívat," řekl někdo z davu.
"Ne, ne, ne já se do toho nezapojím." Řekla a vrátila se k práci.Po chvilce"CO SE TU DĚJE!!!" řekl Pein a probodl Deidaru a Sasoriho pohledem.
" Peine, že umění má přetrvávat!" řekl Sasori
"Ne umění je krátkodobé jako moje figurky z jílu, které vybuchují" řekl DeidaraVšichni čekali, co bude a vzhledem k tomu jakou měl Pein náladu to nevypadalo, že by to mohlo dopadnout dobře."TOBI IS GOOD BOY" ozvalo se najednou z davu a hned potom
"CHRRR, CHRRR"Tohle byla poslední kapka."Takže, Itachi, Deidara a Sasori jsou dneska o hladu a za trest mají na starost Tobiho" řekl Pein a šel do kuchyně na snídani."Tak pánové peníze sem! Prohráli jste sázku!" řekl Kakuzu a začal si počítat peníze.
"Kakuzu se bude hlásit na zahradě, potřebuje posekat tráva a protože jsi v týmu z Hidanem tak ti pomůže" ozvalo se z kuchyně."Na mojí zahradu, nikdo sahat nebude." Měl hned námitku Zetsu.
"OK tak jim můžeš pomoct!" byla odpověď"Co se mu stalo?" zeptal se potichu Kisame.
"Nevim!" byla odpověď od itachiho."Kisame ty po snídani můžeš umýt nádobí a vyčistit rybník!" ozvalo se zase z kuchyně.Večer po večeři se všichni setkali v obýváku u televize."U svatého Jashina co dneska tomu šéfovi bylo?" řekl Hidan.
"Hidane co je to Jashin" zeptal se Tobi
"To je moje výra." Odpověděl Hidan
"Chcete to vědět?" optala se Konan
"Jasně" ozvalo se sborově
"Včera měl narozeniny a nikdo kromě mě a Tobiho jste si na to nevzpomněli" řekla Konan a šibalsky se usmála.
"TOBI!!! Proč jsi nám to neřekl!?"
"TTOOOOBI IISSS GGOOD BOOOY," řekl Tobi
"NE TOBY IS DEAD BOY!!!"
" Super takže Konan má zítra volno. Sasori a Deidara připravují snídani, oběd a večeří. Itachi a Kisame vyperou, vyžehlí a uklidí. Pak Hidan z Kakuzem proplejí, pohnojí a zalijí druhou část zahrady a Zetsu tu na všechno dohlídne. Pokud vás zajímá co Konan já a Tobi, tak mi půjdeme do města. Což znamená, že nám budeš muset dát nějaké peníze!" Zakřičel Pein z horního patra."Ne to v žádném případě moje penízky nikomu nedám!!" zařval Kakuzu."No perfektní tak Kakuzu půjde ještě nakoupit, zaplatit elektřinu a topení." Řekl Pein a odešel do svého pokoje."Moje penízky, ne moje penízky….." řekl Kakuzu a omdlel.Tak takhle vypadá den u Akatsuki!!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tameki Tameki | 22. listopadu 2009 v 17:19 | Reagovat

docela dobrá povídka ale máš tam několik pravopisných chyb. třeba víra se píše s měkkým I ^^ ale líbí se mi to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama