Chcete SB --TU--

Kdyby jste si všimli, že někde není vidět písmo prosím napištemi to,
abych to mohla opravit.

Jinak komentujte, komentujte, všechno komentujte...

Březen 2013

Z Deníku Shinigamiho

13. března 2013 v 14:00 | Lorasys |  Z deníku shinigamiho


A je to tady, první část Z deníku shinigamiho, no nevím jestli jste se na to těšili, ale já jsem se odhodlala to zveřejnit.

Co bude dál

11. března 2013 v 10:59 | Lorasys |  Lorasys Skládka
Zdravím, je tady pondělí a to znamená, další můj školní článek. Neboli, když nemám co dělat tak píšu články. Takže se dá udoudit, že bude zase opět velmi inteligentní a dozvíte se z něj mnoho užitečných informací.
Kromě toho, že toho mám tenhle tejden docela hodně, co se týká písemek, musím prohlásit, že jich mám míň jak Rea-l.
Chtěla jsem se vás zeptat co byste tak chtěli vědět... takže se můžete ptát na cokoli. Pokud to bude v mích možnostech, tak vám s radostí odpovím.
Kdyby vás zajímalo co chystam, nebo spíš co se chystá tady na blogu. Jedna z prvních věcí je Deník shinigamiho taková moje aktivita s malou(velkou)pomocí Rea-l. Pak doufam, že až bude trocha víc času tak Rea-l zase proleze naší historii na skypu a vydá další Urahara's shop.
Mělo by následovat něco o Fairy Tailu, nebo One Piece... to uvidim jak se mi buď chtít ( což může znamenat, že se mi moc chtít nebude)


Bleach charaktery rodiči

9. března 2013 v 21:39 | Rea-l |  Bleach
Tak jsme se zase jednou s Mieko dostaly k zajímavému tématu - jaký by byl asi Aizen otec? Raději jsme se rozhodly nad touto otázkou nepřemýšlet, ale i tak ve mně zanechala jisté... následky...
Jak by na tom s rodičovstvím byly ostatní charactery?
(v hlavní roli Ichigo, Gin, Aizen, Kyoraku, Shinji, Ishida a Ukitake)

Kido - Bakudo (část první)

2. března 2013 v 20:00 | Lorasys |  Bleach
Rozhodla jsem se sem dát seznam Kido, (ty kouzla, který používají shinigami), protože je jich docela dost, tak to bude na vícero článků :D

ZAČÁTEČNÍCI

Bakudo no.1 Sai


Ichigo nebo mandarinka

1. března 2013 v 20:24 | Lorasys |  Lorasys Skládka
Zdravím, v poslední době se můj život točí okolo Bleache. A už je to tak moc, že při pohledu na mandarinku si vzpomenu na Ichiga. Jop, vim, že Ichigo v překladu znamená jahoda, ale dovolte mi vam to vysvětlit. Jinak článek bude obsahovat spoillery, takže se omlouvám, nebudou ovšem nijak vážný, takže by vám neměli narušit přiběh. Teoreticky budou ( jsou, tohle varování dopisuju až, když jsem napsala celej článek) jenom dva a z toho je jeden podstatnej pro pointu tohodle článku, ten druhej méně podstatnej označim jinak barevně. pokud na to nezapomenu.

ICHIRINKA!!!!